کلینیک شهاب

به خود میبالیم، زیراکه...

کلینیک شهاب، اولین کلینیک تخصصی دهانپزشکی و مراقبت های ویژه دندانپزشکی در شرق کشور است و تنها کلینیکی است که علاوه بر درمان افراد فاقد بیماری های خاص، می تواند کلیه بیماران دندانپزشکی با هرنوع مشکل طبی را با تجهیز کلینیک به بخش های بیهوشی و مانیتورینگ، سرویس دهی و درمان نماید.

مدیر عامل کلینیک شهاب

مهندس ایلیا آقاسی زاده

مدیریت عامل کلینیک دندانپزشکی شهاب بر عهده مهندس ایلیا آقاسی زاده می باشد . مهندس ایلیا آقاسی زاده متولد سال ۱۳۵۲ و زاده شهر مشهد است . وی در رشته مهندسی عمران دارای مدرک کارشناسی ارشد میباشد. از سال ۱۳۹۶ علاوه بر فعالیت در حیطه تخصصی خود در مهندسی عمران وی به گذراندن دوره ی MBA DENTAL که توسط اساتید دانشگاه تهران و با همکاری دانشگاه زاپ آلمان برگزار گردید پرداخت و از همان زمان مدیریت کلینیک شهاب را بر عهده دارد. عمده ترین تمرکز وی در امر مدیریت ،مشتری مداری و ارائه خدمات با بالاترین کیفیت می باشد . جهت مدیریت بهینه ،کلینیک از سیستمهایی همچون Scrum ، سیستم ثبت خطاها ، دریافت باز خورد مستقیم از مراجعه کنندگان بهره میبرد. تهیه فلوچارت و تدوین فرایند جهت کلیه خدماتی که در کلینیک ارایه میشود و استفاده از چک لیستهای کاری که بسیاری از آنها خود ساخته هستند نیز از ابزارهای نوین مدیریت کلینیک شهاب به شمار میرود. یکی از مهمترین ابزارهای مدیریت کلینیک، جهت یگانگی روح کاری و پیگیری اهداف کوتاه مدت و درازمدت ،برگزاری جلسات منظم با کلیه پرسنل کلینیک است . سیاست های تشویق و تنبیه کلینیک سبب میشود کلیه پرسنل با دلسوزی و صداقت، امور محوله را به بهترین نحو انجام دهند . استانداردهای بالایی همچون داشتن هویت سازمانی مستقل ، لباس فرم واحد ، مستند سازی درمانهای بیماران تا جای ممکن،آنالیز داده ها و… سبب شده کلینیک دندانپزشکی شهاب محیطی منحصر به فرد داشته باشد و هم همکاران دندانپزشک و پزشک و هم مراجعه کنندگان بتوانند با آرامش خاطر و احساس امنیت اوقات خوشی را درکلینیک شهاب داشته باشند.

 

مدیر علمی کلینیک شهاب

دکتر پگاه مسنن مظفری

مدیریت علمی و ریاست بخش کلینیک دندانپزشکی شهاب بر عهده دکتر پگاه مسنن مظفری متخصص بیماریهای دهان فک و صورت است . دکتر مسنن مظفری متولد شهریور ۱۳۵۷ و زاده شهرستان بجنورد میباشد . وی تحصیلات دوره دندانپزشکی عمومی خود را درسال ۱۳۸۱ در دانشکده دندانپزشکی مشهد به پایان برده است . اودر سال ۱۳۸۶ رتبه اول کتبی بورد تخصصی بیماریهای دهان فک و صورت را از آن خود کرد و بعنوان عضو هیات علمی دانشکده دندانپزشکی مشغول به کار شدو از همان سال فعالیت خود را به عنوان دندانپزشک در کلینیک ویژه دانشکده دندانپزشکی مشهد آغار نمود . ازهمان ابتدا فیلد کاری وی درمان دندانپزشکی در افرادی بود که یک مشکل طبی داشتند و این حیطه را با تاسیس مطب در مرداد ۱۳۹۵ در بخش خصوصی ادامه داد . در سال ۱۳۹۶ با از سرگیری فعالیت در کلینیک شهاب اقدام به تاسیس یک مجموعه حرفه ای که بصورت تیمی و تخصصی بر درمان دندانپزشکی بیماران دچار مشکلات طبی تمرکز دارد، نمود . وی تا کنون بیش از ۴۰ مقاله فارسی و انگلیسی در مجلات داخلی و بین المللی چاپ نموده است و درکارنامه خود بیش از ۸۰ عنوان سخنرانی در کنگره های داخلی و خارجی و دوره های باز آموزی دندانپزشکان را دارد . در حال حاضر سرپرستی کلینیک دردهای دهان فک و صورت دانشکده دندانپزشکی مشهد بر عهده دکتر پگاه مسنن مظفری است. تلاش کلینیک تخصصی شهاب، زنده و به روز نگهداشتن پایه های آکادمیک کلینیک است که این مهم را ازطریق بکارگیری اساتید خبره دانشگاه تامین مینماید.